MODOO PLYWOOD

Pre milovníkov dreva sme vytvorili aj tradičnú verziu z preglejky. MODOO PLYWOOD je originálna stavebnicová zostava, ktorá ponúka viaceré možnosti zostavenia. Vytvorte si svoju poličku podľa svojích rozmerov. Často sa sťahujete alebo máte radi zmenu v zariadení vášho domova? Na MODOO PLYWOOD nepotrebujete žiadne skrutky, klince ani kladivá. Zloženie poličky alebo akéhokoľvek nábytku je jednoduché, rýchle a dokonca aj zábavné. Nepotrebujete študovať zložité návody. Stačí zapojiť svoju fantáziu a postaviť si nábytok presne podľa svojich potrieb a predstáv.

VIDEO
E - SHOP
CARDBOARD PLYWOOD
Plywood Play - Zik Zak
Originálna knižnica zostavená v priebehu niekoľkých sekúnd dokáže ako umelecký prvok vyplniť prázdne miesta vo vašom interiéry a zároveň zabezpečiť aby ste mali vaše najobľúbenejšie knihy vždy po ruke. Diely sú vyrobené z kvalitnej bukovej preglejky hrúbky 18 mm zabezpečujúcej dlhú životnosť a odolnosť. ZOSTAVA OBSAHUJE: 1 x 5-otvorový diel a 6 x 2-otvorový diel
95 €
Modoo Plywood DIA 126
126 cm široká a 195 cm vysoká polica DIA je vďaka svojmu diagonálnemu usporiadaniu priam stvorená pre milovníkov dobrej knihy a vína. Polica obsahuje časti vyhradené na umiestnenie kvalitného moku. Dosky sú 30 cm široké z kvalitnej bukovej preglejky hrúbky 1,8 cm zabezpečujúcej vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
700 €
Modoo Plywood DIA 102
102 cm široká a 195 cm vysoká polica DIA je vďaka svojmu diagonálnemu usporiadaniu priam stvorená pre milovníkov dobrej knihy a vína. Polica obsahuje časti vyhradené na umiestnenie kvalitného moku. Dosky sú 30 cm široké z kvalitnej bukovej preglejky hrúbky 1,8 cm zabezpečujúcej vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
500 €
Modoo Plywood DIA 78
78 cm široká a 195 cm vysoká polica DIA je vďaka svojmu diagonálnemu usporiadaniu priam stvorená pre milovníkov dobrej knihy a vína. Polica obsahuje časti vyhradené na umiestnenie kvalitného moku. Dosky sú 30 cm široké z kvalitnej bukovej preglejky hrúbky 1,8 cm zabezpečujúcej vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
300 €
POLIČKA NA MIERU?objednať
Kontakt

Modoo s.r.o.
Severná 2809/31
01001 Žilina
IČO: 51135353
DIČ: 2120605971


V prípade otázok a iných nejasností nás kontaktujte alebo si pozrite FAQ      Vedieť viac